תיכון טכנולוגי השרון - נעמת הוד השרון

דבר המנהל/ת

תיכון טכנולוגי נעמת "השרון" הינו  מקום קסום, בלב הוד השרון ולפני הכל, הוא בית חם ואוהב לכ-150התלמידים (המגיעים מישובים רבים) והתמונה החינוכית משקפת זאת.

מטרת העל היא "כל תלמיד יכול":

בית הספר מהווה סביבה חינוכית המאפשרת לתלמידים לחלום, ולהצליח, ומעניקה להם הזדמנות אמיתית להאמין בעצמם ושהכל אפשרי.
אנו מרכז חינוך, תיכון "הזדמנות אחרונה", המורכב מכיתות קטנות וצוות שמיומן בהוראת תלמידים מאתגרים, המגיעים מרקעים שונים, אך בעלי פרופיל דומה, מבחינה אישית ולימודית.

בית הספר מאפשר לתלמידים לבטא את עצמם ולחוות הצלחה בדרכים שונות וייחודיות, עפ"י חוזקותיהם, לצד התמודדות עם הקשיים האובייקטיביים תוך ניהול שיח מתמיד, על השאיפות והמטרות, על היותנו חלק מקהילה, ועל החשיבות של המעורבות והתרומה לחברה שבה אנחנו חיים.

נושא המעורבות החברתית הוא בעל משמעות ייחודית הקשורה למקומו של בית הספר בהוד השרון ומהווה פתח לשיתופי פעולה עירוניים, המובילים לחיזוק מעמדו של ביה"ס. המעורבות החברתית גם תורמת לחיזוק הדימוי העצמי של התלמידים בדרך להשגת תעודה משמעותית: תעודת בגרות ו/או תעודה טכנולוגית.

דסי בארי, מנהלת האגף העל יסודי בביקורה אצלנו: "ביה"ס לאהבה" כך מכנים אותו ברשות ובסביבה הקרובה.

בהובלתה של המנהלת היקרה נסיה בועז והצוות החינוכי המקצועי והמקסים ניכר, כי לכל ילד יש מעטפת רגשית ,לימודית ,חברתית.. המתאימה לצרכיו, למידותיו, לחלומותיו…

הצוות החינוכי מלווה את התהליך במקצועיות ועם הרבה אמונה  והכלה..

עבודת קודש נעשית בביה"ס קטן עם לב גדול!"
אני מברכת, בשם הצוות המובחר שלי והתלמידים שממשיכים אתנו, על כל תלמיד והורה שמצטרפים לבית ספרנו המיוחד שמוכן ומזומן לתת יד ולהוביל להצלחה של כל אחד מהתלמידים שיקלטו אצלנו באהבה גדולה.
שנה מוצלחת ופורה לכולנו,
נסיה בועז,
מנהלת ביה"ס

שינוי גודל גופנים